Přesun na obsah

all news

Levé křídlo Průmyslového paláce shořelo při požáru 16. října 2008.
Fotografická výstava připomínající PQ 07 a prezentace této největší světové výstavy scénografie a divadelní architektury právě probíhá na festivalu Fringe v Edinburghu.
Přesně rok od konání PQ 07 vyšla kniha reflektující poslední ročník Exhibition on the Stage: Reflections on the 2007 Prague Quadrennial uspořádaná Arnoldem Aronsonem. Přečtěte si ukázku a první recenze.
 

Výstava 30 fotografií z Pražského Quadriennale 2007, která připomíná 11. ročník této největší světové výstavy divadelního designu, jenž se v červnu 2007 konal v Praze, se v květnu představí ve švédském Stockholmu na výstavě a konferenci divadelního designu severských zemí s mezinárodní účastí NoTT 2008.

PQ se v březnu představuje na velkých divadelních akcích v USA i Latinské Americe.

Soutěž o nejlepší text – analýzu české inscenace dle vlastního výběru z hlediska divadelního designu (scéna, kostým, light a sound design ad.) ve vztahu k režii.
Do funkce ředitelky Institutu umění - Divadelního ústavu  byla od 1. března 2008 jmenována  Pavla Petrová, která tak vystřídala dosavadní pověřenou ředitelku Evu Žákovou.

26.2.2008 - Videospot o PQ 07

PQ 07 ve třech minutách  -  to Nej z celé akce!

Máte z PQ zajímavou fotografii zachycující některé z představení či atmosféru akce? Pak se přihlašte na Triennale Theatre in Photographic Art v Novém Sadu v Srbsku. Přihlásit se mohou profesionální fotografové i amatéři, a to ve dvou kategoriích: divadelní představení a divadelní atmosféra.

Výběr 30 fotografií připomínající výstavu, živý program i atmosféru Pražského Quadriennale 2007, bude vystaven v Moskvě a Mexiko City.

   1 | 2 | 3 | 4 | 5   

Slideshow

Česká republika

Ovládání slideshow

Scenofest

PQ Spot - Video

PQ sot_web2.wmv